Dzień Nauczyciela - październik 2018r.

11 października, jak co roku uroczyście obchodziliśmy Dzień Nauczyciela. Uczniowie pod kierunkiem pań: Renaty Majewskiej i Marioli Małyszek przygotowali spektakl okraszony dużą dawką humoru. Mieliśmy przyjemność gościć emerytowanego nauczyciela naszej szkoły Panią Feliksę Gałka. W uroczystości uczestniczyli również nauczyciele i pracownicy szkoły. Po zakończonej akademii uczniowie klas starszych wręczyli kwiaty i podziękowali nauczycielom i pracownikom za trud pracy wychowawczej i dydaktycznej. Zobacz zdjęcia

data: 12 Październik 2018
Media o dniu naszego Patrona
data: 8 Październik 2018
Podziękowanie dla darczyńców

Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim DARCZYŃCOM, którzy przekazali 1% podatku dochodowego za rok 2017 na rzecz Chmieleckiego Funduszu Oświaty. Wpłaty z tego tytułu wyniosły 4.768,70 zł.
Zobacz informację o dochodach i wydatkach CFO w br.

data: 5 Październik 2018
Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka - 2 października 2018r.

W dniu 02 października 2018r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka z Okazji Dnia Chłopaka. Uczniowie klas IV - VIII bawili się od godziny 15.30 do 18.30. Zobacz zdjęcia.

data: 5 Październik 2018
Spotkanie z policjantem - 04 października 2018r.

Dzisiaj, 04 października 2018 roku naszą Szkołę odwiedził policjant biłgorajskiej komendy policji. Dzieci z niecierpliwością czekały na zapowiedzianego gościa. W spotkaniu uczestniczyły 2 grupy: uczniowie klas I - IV oraz V - VIII . W trakcie pogadanek dzieci zapoznały się z zasadami bezpiecznego poruszania się po drodze oraz z zagrożeniami jakie mogą je spotkać w domu i w zakresie cyberprzemocy. Zobacz zdjęcia.

data: 4 Październik 2018
Opłaty za wychowanie przedszkolne 2018r.

Od stycznia 2018r. obowiązują w Polsce nowe przepisy dotyczące opłat za opiekę nad dzieckiem w przedszkolach państwowych. Zapraszamy do zapoznania się z Uchwałą Rady Gminy Łukowa w sprawie określenia wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego uczniów dostępną pod linkiem tu oraz z Zarządzeniem Dyrektora Szkoły Podstawowej im. por. Edwarda Błaszczaka
ps. "GROM" w Chmielku w sprawie określenia wysokości i zasad uiszczania opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego dostępne w dokumentach szkolnych.

data: 3 Październik 2018
Dzień Patrona Szkoły oraz Narodowe Czytanie "Przedwiośnia"

20 czerwca 2018 roku już po raz kolejny uroczyście obchodziliśmy Święto Patrona Szkoły. Uroczystość rozpoczęła msza święta celebrowana przez Księdza Proboszcza Parafii Chmielek Marka Tworka. Po wspólnym przemarszu do szkoły, montaż słowno-muzyczny zaprezentowali uczniowie klasy II i III. Tegoroczne obchody połączyliśmy z Narodowym Czytaniem "Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego. Lekturę czytali uczniom: Wójt Gminy Łukowa - Stanisław Kozyra, Proboszcz Parafii Chmielek - ksiądz Marek Tworek, Kierownik Placówki Terenowej KRUS w Biłgoraju - Jan Rój, Prezes Klubu HDK w Łukowe - Robert Chmiel, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Chmielku - Zbigniew Sokal. Nauczycieli reprezentowały panie: Halina Pikuta i Beata Słoma, uczniów natomiast: Patrycja Czarna i Izabela Turek - uczennice klasy VIII. Na zakończenie uroczystości pan Wójt wręczył nagrody laureatom konkursu "Autoportret", realizowanego w ramach Ogólnopolskiej Kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł". W tym roku na wyróżnienie zasłużyli: Natalia Pukała, Kornelia Mielnik, Kacper Włodarczyk, Michalina Tworzewska, Tobiasz Maciukiewicz oraz Kacper Hyz. Gratulacje!!! Zobacz zdjęcia.

data: 21 Wrzesień 2018
RADA RODZICÓW

Broszura dotycząca kompetencji i zasad działania Rady Rodziców. Przeczytaj.

data: 4 Wrzesień 2018
Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2018/2019

03 września 2018 roku nastąpiła uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2018/2019. Społeczność szkolna pożegnała wakacje i rozpoczęła nowy rok szkolny uroczystym nabożeństwem, a następnie krótką akademią, na której uczniowie, przedszkolaki i licznie przybyli rodzice wysłuchali przemówienia i życzeń dyrektora. Zobacz zdjęcia.

data: 4 Wrzesień 2018
Ubezpieczenie 2018/2019

Informacje dotyczące ubezpieczenia NNW uczniów Szkoły Podstawowej w Chmielku w roku szkolnym 2018/2019:

Firmą oferującą ubezpieczenie w SP w Chmielku jest COLONNADE S.A. (poprzez brokera Inter Broker Sp. z o.o.). W załączeniu najważniejsze informacje nt. NNW oraz formularz zgłoszenia szkody:

Ogólne Warunki Ubezpieczenia Następstw Nieszczęśliwych Wypadków,

Ogólne Warunki Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej,