Spotkanie z podróżnikiem Panem Zygmuntem Kuś

21 lipca 2017r. przyjechał do naszej  Szkoły Pan Zygmunt Kuś podróżnik z Pleszewa. Pan Zygmunt podróżuje dookoła Polski kultowym ciągnikiem C-328 z 1964 roku - popularnym "Ciapkiem". Spotkanie z bardzo sympatycznym podróżnikiem nie jest zupełnie przypadkowe, pochodzi bowiem z Pleszewa rodzinnej miejscowości Patrona naszej Szkoły por. Edwarda Błaszczaka i dodatkowo związany jest z rodziną Państwa Błaszczaków. W czasie wizyty Pan Zygmunt złożył kwiaty i zapalił znicz przy kąciku pamięci Patrona, obejrzał także zgromadzone pamiątki o naszym Patronie. Relację z podróży można zobaczyć na www.fb.com/pleszew.polska Zobacz zdjęcia ze spotkania w Chmielku.

data: 21 Lipiec 2017
Relacja z finału kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2017
data: 29 Czerwiec 2017
73 rocznica bitwy pod Osuchami

W niedzielę 25 czerwca 2017r. poczet sztandarowy naszej szkoły z delegacją uczniów klasy szóstej oraz nauczycieli Panią Krystyną Matysiak i Jolantą Zwolińską uczestniczył w uroczystościach 73 rocznicy bitwy pod Osuchami. Po przemówieniu Wójta Gminy Łukowa Pana Stanisława Kozyry i po uroczystej mszy świętej złożyliśmy wiązankę kwiatów pod pomnikiem poległych partyzantów. Po południu bardzo miłą niespodzianką okazała się wizyta rodziny Patrona naszej szkoły. Zobacz zdjęcia.

data: 25 Czerwiec 2017
Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca 2017 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. O godzinie ósmej Mszę Świętą odprawił Proboszcz Marek Tworek. Uroczystość w szkole otworzył dyrektor podsumowując roczną pracę i dorobek edukacyjny nauczycieli oraz uczniów. Wszyscy uczniowie otrzymali promocję do klas starszych. Dyrektor wręczył dyplomy nagrody wyróżnionym przez Radę Pedagogiczną uczniom wszystkich klas. Nauczyciele i pracownicy szkoły otrzymali od Rady Rodziców i uczniów podziękowania i kwiaty za całoroczną pracę. Po części oficjalnej uczniowie otrzymali świadectwa od wychowawców klas. Zobacz zdjęcia.

data: 23 Czerwiec 2017
WYKAZ PODRĘCZNIKÓW 2017 - 2018

Zapraszamy do zapoznania się z zestawem podręczników na rok szkolny 2017 - 2018. Zobacz.

data: 13 Czerwiec 2017
Zachowaj Trzeźwy Umysł 2017

13 czerwca 2017r. odbył się u nas kolejny, 17 finał kampani "Zachowaj Trzeźwy Umysł". Brali w nim udział uczniowie wszystkich klas, przedszkolaki oraz zerówiaki. Impreza sfinansowana została przez Wójta Gminy Łukowa z funduszu antyalkoholowego. Program tegorocznej imprezy rozpoczął clown Walduś, który swoimi dowcipami rozbawił nas do łez. Następną atrakcją, która zaciekawiła najmłodsze grono był Pan Strażak, który demonstrował i opowiadał o swoim odpowiedzialnym i trudnym zawodzie. Następnie odbyły się zabawy i animacje na świeżym powietrzu, przygotowane przez DJ-a Macieja a także zawody sportowe, w których uczniowie chętnie brali udział. Dla uczestników imprezy przygotowany był poczęstunek. Dopisała słoneczna pogoda i nastroje. Zobacz zdjęcia.

data: 13 Czerwiec 2017
Zaproszenie na Finał 17 edycji Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł!!

Serdecznie zapraszamy 13 czerwca 2017 r. wszystkie najmniejsze dzieci wraz z rodzicami. Zobacz program.

data: 6 Czerwiec 2017
Wycieczka do Krakowa i Wieliczki

Uczniowie klasy czwartej, piątej i szóstej w dniach od 5 do 6 czerwca 2017r. uczestniczyli w wycieczce do Krakowa i Wieliczki. Zwiedzili najbardziej atrakcyjne miejsca i zabytki w grodzie Kraka oraz przeszli trasą górniczą w Kopalni Soli "Wieliczka". Zobaczyli najstarszy w Polsce Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz aktywne Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa "Nila". Pogoda była wspaniała, wszystkim dopisywały humory. Zobacz zdjęcia.

data: 6 Czerwiec 2017
Dzień Dziecka '2017

01 czerwca 2017r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. Imprezę otworzył dyrektor szkoły składając uczniom życzenia, przekazał również list z życzeniami od Lubelskiego Kuratora Oświaty. Samorząd Uczniowski przygotował liczne atrakcje. Odbyła się prezentacja umiejętności dzieci pod hasłem "Mam talent", zawody sportowe oraz zabawy przed szkołą. Imprezę prowadził DJ. Dla wszystkich uczestników rodzice przygotowali poczęstunek. Dyrektor szkoły wręczył uczniom klasy czwartej kartę rowerową. Zobacz zdjęcia.

data: 5 Czerwiec 2017
Sprawdzian na zakończenie roku szkolnego uczniów klasy czwartej i piątej.

24 maja 2017r. uczniowie klasy czwartej i piątej pisali próbny sprawdzian wydawnictwa OPERON na zakończenie roku szkolnego. Zobacz zdjęcia.

data: 26 Maj 2017
Starsze wiadomości