*          Godziny pracy

*        Regulaminy

*        Lektury

*        Ciekawostki

Biblioteka szkolna mieści się w budynku Szkoły Podstawowej im. por. Edwarda Błaszczaka
ps. „Grom” w Chmielku. Biblioteka zajmuje jedno pomieszczenie podzielone na wypożyczalnię
i czytelnię, w której znajdują się 4 stanowiska komputerowe. Godziny otwarcia biblioteki umożliwiają dostęp do zbiorów i informacji podczas zajęć lekcyjnych i po ich zakończeniu.

Księgozbiór biblioteki tworzą lektury, zbiory literatury pięknej i popularnonaukowej. Użytkownicy placówki bibliotecznej mają do dyspozycji księgozbiór podręczny złożony
z encyklopedii, słowników oraz informatorów, który udostępniany jest na miejscu.
Gromadzony księgozbiór uwzględnia potrzeby czytelników, wiek, typ szkoły i poziom kształcenia. Biblioteka prenumeruje 15 czasopism dla uczniów i nauczycieli.

CZASOPISMA

DLA UCZNIÓW