Bierzemy udział w projekcie - Akademia Bezpiecznego Puchatka
W bieżącym roku szkolnym klasa pierwsza wzięła udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Projekt skierowany był do uczniów klas pierwszych i obejmował, aż siedem kluczowych obszarów: bezpieczeństwo w szkole, na drodze, w domu, w Internecie, w relacjach z rówieśnikami, podczas wypoczynku, a także bezpieczeństwo finansowe. „Akademia Bezpiecznego Puchatka” uczyła poprzez zabawę i angażujące materiały, wspierając wychowawcę klasy i rodziców w budowaniu świadomości i odpowiedzialnych postaw dzieci już od najmłodszych lat. Po przeprowadzeniu zajęć, na podstawie otrzymanych materiałów, zdobytą przez pierwszoklasistów wiedzę zweryfikował Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa. Za zrealizowanie wszystkich elementów programu nasza szkoła otrzymała Certyfikat „Akademii Bezpiecznego Puchatka” oraz dyplomy dla uczniów.

