Kolejne sukcesy uczennic naszej szkoły
Z radością informujemy o kolejnym sukcesie uczennic naszej szkoły!
W piątek, 24 kwietnia br. odbył się 24. Regionalny Konkurs im. Mieczysława Romanowskiego, w którym wzięło udział 30 uczestników z 12 szkół powiatu biłgorajskiego. Nasze reprezentantki osiągnęły znakomite wyniki, zajmując I miejsce - Karolina Dąbrowska oraz II miejsce - Nikola Bochniak, wykazując się wyjątkową wiedzą, zaangażowaniem oraz talentem.
To ogromne wyróżnienie i powód do dumy dla całej społeczności szkolnej. Sukces ten jest efektem systematycznej pracy, pasji oraz wsparcia nauczyciela przygotowującego uczennice do konkursu.
Serdecznie gratulujemy laureatkom oraz Pani Agacie Kiełbus i życzymy dalszych sukcesów!

