Podwójne zwycięstwo naszych uczniów!
Uczniowie naszej szkoły mogą pochwalić się kolejnymi sukcesami sportowymi, biorąc udział w Międzygminnych Igrzyskach Młodzieży w Piłce Nożnej Chłopców.
W poniedziałek, 27 kwietnia br. uczniowie zmierzyli się z drużyną Szkoły Podstawowej w Łukowej. Mecz dostarczył wielu sportowych emocji, a nasi uczniowie zaprezentowali świetną formę, zaangażowanie oraz ducha walki. Dzięki dobrej współpracy i skutecznej grze udało się odnieść zasłużone zwycięstwo.
Kolejne spotkanie miało miejsce 28 kwietnia br. podczas wyjazdu do Szkoły Podstawowej w Obszy. Również tam nasi zawodnicy nie dali szans przeciwnikom, ponownie pokazując wysoki poziom sportowy. Mecz zakończył się kolejną wygraną, co jest powodem do dumy dla całej społeczności szkolnej oraz awansem do powiatowych rozgrywek, które odbędą się w środę, 6 maja br. w Biłgoraju.
Gratulujemy naszym uczniom znakomitych wyników oraz dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły. Życzymy dalszych sukcesów sportowych!

