POWRÓT DZIECI Z ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH DO SZKOŁY!!!

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 15 kwietnia 2021r., Dyrektor Szkoły Podstawowej im. por. Edwarda Błaszczaka ps. "GROM" w Chmielku informuje, że dzieci z oddziałów przedszkolnych, od poniedziałku 19 kwietnia br. wracają do zajęć stacjonarnych w szkole zgodnie z dotychczasowym planem zajęć. Szczegóły opracowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki w LINKU.
Nauczanie stacjonarne będzie się odbywać w reżimie sanitarnym zgodnie z aktualnymi wytycznymi MEiN, MZ i GIS oraz Procedurą zapewnienia bezpieczeństwa na terenie Szkoły Podstawowej w Chmielku znajdującą się TUTAJ.

Nauka zdalna klas I-VIII zostaje przedłużona do 25 kwietnia 2021r.

Szczegóły organizacyjne będą podawane na bieżąco przez wychowawców klas i nauczycieli.
Prosimy o śledzenie komunikatów na stronie internetowej Szkoły i w dzienniku elektronicznym.