Patron Szkoły Podstawowej w Chmielku - Porucznik Edward Błaszczak

Szkoła Podstawowaim. por. Edwarda Błaszczaka ps. "Grom"w Chmielku

Herb Polski

Kwesta na cmentarzu

W dniach 1 i 2 listopada 2023r. na cmentarzu parafialnym w Łukowej odbyła się XXII kwesta na rzecz ratowania zabytkowych pomników znajdujących się w naszej gminie. Wśród kwestujących znaleźli się Pan Dyrektor Zbigniew Sokal wraz z małżonką oraz uczniowie naszej szkoły. W tym roku dzięki hojności odwiedzających cmentarz udało się zebrać rekordową sumę 18 207,47 zł.

Szczegóły dotyczące działalności Społecznego Komitetu Opieki nad Cmentarzami w Gminie Łukowa oraz dane dotyczące kwestowania z ubiegłych lat dostępne są na stronie internetowej cmentarzelukowej.pl

Zdjęcia z kwesty zobaczyć można na stronie internetowej: gok.lukowa.pl

» powrót