Patron Szkoły Podstawowej w Chmielku - Porucznik Edward Błaszczak

Szkoła Podstawowaim. por. Edwarda Błaszczaka ps. "Grom"w Chmielku

Herb Polski

Spotkanie z rodzicami 09.11. 2023

9 listopada 2023r. o godzinie 16.00 w naszej szkole odbyło się spotkanie z rodzicami.  Podczas spotkania mieliśmy przyjemność gościć Panią Martę Miazga - pedagoga Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Biłgoraju. Tematem pogadanki były: „Elementarne zasady mądrego wychowania – czynniki warunkujące prawidłowy rozwój dziecka”. W spotkaniu uczestniczył również Pan Stanisław Kozyra - Wójt Gminy Łukowa, który zapoznał rodziców z planem budżetu oświaty na rok 2024 oraz poinformował o sprawach istotnych dotyczących mieszkańców naszej gminy. Ostatnim punktem spotkania były rozmowy rodziców z wychowawcami i nauczycielami.

ZOBACZ ZDJĘCIA

» powrót