Patron Szkoły Podstawowej w Chmielku - Porucznik Edward Błaszczak

Szkoła Podstawowaim. por. Edwarda Błaszczaka ps. "Grom"w Chmielku

Herb Polski

Za nami I semestr nauki - apel podsumowujący

We wtorek, 23 stycznia 2024r. w naszej szkole odbył się apel podsumowujący wyniki nauczania i zachowania w I semestrze roku szkolnego 2023/2024. Podczas spotkania Dyrektor Szkoły - Pan Zbigniew Sokal wyróżnił uczniów, którzy w pierwszym okresie szkolnym uzyskali wysokie wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie. Wszystkim wyróżnionym uczniom i ich rodzicom gratulujemy tak wspaniałych wyników!!! Pozostałych zachęcamy do rzetelnej pracy. Przed nami drugi semestr nauki!

Przy okazji spotkania pan dyrektor docenił sukcesy naszych uczniów w konkursie "Śladami Aleksandry Wachniewskiej, malarki i orędowniczki ochrony przyrody Roztocza pn. Inspirowani naturą. Dwie dekady twórczego działania dla ochrony przyrody". Serdecznie gratulujemy!

Zobacz zdjęcia

» powrót