Patron Szkoły Podstawowej w Chmielku - Porucznik Edward Błaszczak

Szkoła Podstawowaim. por. Edwarda Błaszczaka ps. "Grom"w Chmielku

Herb Polski

Zabawa karnawałowa 2024

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie Szkoły Podstawowej im. por. Edwarda Błaszczaka ps. "GROM" w Chmielku niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole w sobotę - 27 stycznia 2024 roku.
Tego dnia korytarz szkolny zamienił się w prawdziwą salę balową. Udekorowany kolorowymi balonami, nutami i serpentynami zachęcał do szalonej zabawy. Zjawiskowy wygląd sali wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Świetną muzykę serwował nam DJ Maciek. W czasie przerwy dzieci miały czas na poczęstunek, który przygotowali swoim pociechom w klasach rodzice. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach.
Tegoroczna zabawa karnawałowa w naszej szkole należała do udanych! Wszyscy zmęczeni, lecz zadowoleni wrócili do swych domów!
Teraz czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku po I semestrze nauki. Do szkoły wracamy 12 lutego 2024r. 

Zobacz zdjęcia

» powrót