Uczniowie klasy VIII odwiedzili RCEZ

Przed ósmoklasistami wybór dalszej drogi kształcenia. Okoliczne szkoły chcąc pomóc im w tym trudnym wyborze organizują pokazy, podczas których prezentują swoją ofertę edukacyjną.
29 lutego uczniowie naszej szkoły mieli okazję odwiedzić Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju. Dowiedzieli się jakie korzyści daje wybór nauki w tej szkole i poznali kierunki kształcenia w technikum i szkole branżowej I stopnia. Odwiedzili pracownie zawodowe, wyposażone w nowoczesne sprzęty, posłuchali starszych kolegów kształcących się w zawodach z dziedziny mechaniki samochodowej, elektryki, elektroniki, informatyki, programowania, mechatroniki, ekonomii i rachunkowości.

Profesjonalnie przygotowany dzień otwarty z całą pewnością przybliżył uczniom wszystkie walory RCEZ. Uczniowie wrócili zadowoleni z wizyty.