Dzień Kobiet w naszej szkole

Szczęścia, uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych  w Twym życiu zdarzeń… tego i wiele innych ciepłych słów życzyli mężczyźni naszej Szkoły dnia 07 marca br. wszystkim Paniom i Koleżankom.

Na 5 godzinie lekcyjnej odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Kobiet, w którym uczniowie klas III-VIII pod kierunkiem Pań: Barbary Karaś i Agaty Kiełbus zaprezentowali program artystyczny, ujawniając swoje zdolności aktorskie i muzyczne. Mogliśmy podziwiać humorystyczne występy taneczne.
Poczas akademi mieliśmy przyjemność gościć emerytowanych nauczycieli naszej szkoły.

Wszystko to odbyło się w bardzo miłej i radosnej atmosferze, uśmiech pojawił się na twarzy każdej Pani i Dziewczyny.