Przedszkolaki odwiedziły Biłgoraj

We wtorek 05 marca br. dzieci z oddziałów przedszkolnych 0a i 0b uczestniczyły w wycieczce do Biłgoraja, gdzie miały okazję zobaczenia spektaklu „ Alicja w Krainie Czarów” w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w Powerlandzie. Przedszkolaki wzięły udział w warsztatach wielkanocnych pn. „ Jajko w roli głównej”. Nauczyły się m.in. jak odróżnić jajko surowe od ugotowanego, zrobiły baranki oraz buzujące pisanki. Nie zabrakło również czasu na odrobinę dobrej zabawy w wewnętrznej sali obiektu. Na zakończenie wycieczki dzieci odwiedziły papugarnię, gdzie mogły pooglądać a nawet dotknąć papug. Po południu zmęczone, ale szczęśliwe wróciły do domów.