Patron Szkoły Podstawowej w Chmielku - Porucznik Edward Błaszczak

Szkoła Podstawowaim. por. Edwarda Błaszczaka ps. "Grom"w Chmielku

Herb Polski

Dzień Dziecka w naszej szkole 2024

03 czerwca 2024r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka na wesoło i sportowo. Impreza standardowo połączona była z Finałem Kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł". Wszystko odbywało się na boisku szkolnym, gdzie do zabawy zachęcali profesjonalni animatorzy. Wszyscy uczniowie brali aktywny udział w zabawach na wesoło z chustą animacyjną, oraz prezentowali swoje umiejętności sportowe. Główną atrakcją dnia były dmuchane zjeżdżalnie oraz stoiska ze słodkościami. W programie imprezy były również gry i zabawy zorganizowane przez uczniów i nauczycieli. W przerwach podczas zmagań sportowych dzieci udawały się na słodki poczęstunek oraz kiełbaski ufundowane przez Radę Rodziców. W tym dniu dopisała nam pogoda, humory i energia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA

» powrót