Kolejne spotkanie z Azją

W czwartek, 20 czerwca 2024r. po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć wnuczkę Patrona naszej szkoły - Panią Martę Błaszczak, która ponownie zaprosiła nas w podróż do południowo-wschodniej Azji. W tym roku dzieci poznały ciekawostki dotyczące krajów: Filipiny, Kambodża, Laos oraz Wietnam. Pani Marta jak zawsze z pasją prezentowała uczniom najciekawsze informacje dotyczące odwiedzanych państw. Dzięki pięknym fotografiom i filmom przenieśliśmy się w nieznaną nam rzeczywistość. Wiele informacji dotyczących kultury, tradycji i historii tych krajów złożyło się na niezwykłą lekcję geografii i zapewne w niejednym słuchaczu rozbudziło chęć poznawania świata oraz egzotycznych podróży. Pogadankę uczniowie odebrali bardzo entuzjastycznie, o czym świadczyły gromkie oklaski i liczne pytania kierowane do naszej podróżniczki. Na zakończenie Pani Marta wręczyła nam kolejne niezwykłe pamiątki z podróży. Dziękujemy i zapraszamy ponownie.