Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 stycznia 2021r., Dyrektor Szkoły Podstawowej im. por. Edwarda Błaszczaka ps. „GROM” w Chmielku informuje, iż w okresie od 18 stycznia 2021r. do 31 stycznia 2021r.  uczniowie klas I-III uczą się w trybie stacjonarnym zgodnie z dotychczasowym planem zajęć.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych zajęcia lekcyjne realizują jak dotychczas, stacjonarnie na terenie Szkoły.

Nauczanie stacjonarne uczniów będzie się odbywać w reżimie sanitarnym zgodnie
z aktualnymi wytycznymi MEiN, MZ i GIS dostępnymi TUTAJ oraz Procedurą zapewnienia bezpieczeństwa na terenie Szkoły Podstawowej w Chmielku znajdującą się TUTAJ.

Nauka zdalna uczniów klas IV-VIII zostaje przedłużona do 31 stycznia 2021r.

Celem ograniczenia nadmiernego kontaktu uczniów korzystających z szatni, ustala się godziny przyjścia do szkoły uczniów poszczególnych klas:

0a – od 8.00

I – 7.50 – 8.00

II – 7.40 – 7.50

III – 7.30 – 7.40

Uczniowie ograniczają do minimum czas pobytu w szatni!

Przed wejściem na teren Szkoły codziennie rano u każdego dziecka będzie mierzona temperatura!

Szczegóły organizacyjne będą podawane na bieżąco przez wychowawców klas i nauczycieli. Prosimy o śledzenie komunikatów na stronie internetowej Szkoły i w dzienniku elektronicznym.