Wycieczka do Powerlandu

Dnia 21 października 2021 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych pojechały na wycieczkę do Powerlandu w Biłgoraju. Pierwszą atrakcją wycieczki były warsztaty czekoladowe, na których każdy przedszkolak samodzielnie przygotował i pięknie ozdobił swoją tabliczkę czekolady. Podczas kiedy wyroby czekoladowe zastygały, każde dziecko zostało zamknięte w mega mydlanej bańce i obejrzało bańki ogniowe. Największą atrakcją wycieczki były zabawy na sali wewnętrznej Powerlandu. Dzieci aktywnie i miło spędziły czas na zjeżdżalniach, trampolinach, basenie z kulkami i piankami oraz w dmuchanym zamku. Wycieczka wszystkim dzieciom bardzo się podobała. Zmęczone, ale bardzo szczęśliwie wróciły do domu. Dziękujemy rodzicom za opiekę i zaangażowanie.