Powrót do nauki zdalnej!!

Drodzy Rodzice i Uczniowie !!!

W związku z Rozporządzeniem MEiN z dnia 26 stycznia 2022r. od dnia 27 stycznia 2022r. do 27 lutego 2022r., klasy V-VIII przechodzą na naukę w trybie zdalnym, przy czym w okresie od 14 do 27 lutego 2022r. w województwie lubelskim rozpoczynają się ferie zimowe.

Wszystkie lekcje oraz zajęcia dodatkowe będą realizowane na platformie Microsoft Teams i odbywają się zgodnie z obowiązującym planem zajęć.

W okresie zdalnej nauki będzie możliwy kontakt z pedagogiem i psychologiem szkolnym on-line bądź osobiście (po wcześniejszym uzgodnieniu).

Biblioteka szkolna jest czynna jak dotychczas, zgodnie z aktualnymi godzinami pracy.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I-IV zajęcia lekcyjne realizują jak dotychczas, stacjonarnie na terenie szkoły, zgodnie z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Rodzice uczniów potrzebujących wypożyczenia laptopa ze szkoły mogą zgłaszać się po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się. Laptopy będą wypożyczane do wyczerpania zapasów.