Patron Szkoły Podstawowej w Chmielku - Porucznik Edward Błaszczak

Szkoła Podstawowaim. por. Edwarda Błaszczaka ps. "Grom"w Chmielku

Herb Polski

Mały Konkurs Recytatorski

8 kwietnia 2022 roku w GOK w Łukowej odbyły się eliminacje gminne 41. Turnieju Małego Konkursu Recytatorskiego, w których brali udział również uczniowie naszej szkoły. Laureatkami konkursu zostały: Karolina Dąbrowska, Laura Ostasz oraz Nikola Szczur, które następnie reprezentowały naszą szkołę w eliminacjach powiatowych w Biłgoraju. 
W sobotę, 7 maja 2022r. w Biłgorajskim Centrum Kultury odbył się finał powiatowy konkursu, w którym rywalizowało ponad 20 uczestników. Jury przyznało trzy wyróżnienia i trzy nominacje do konkursu wojewódzkiego w Lublinie. Gratulujemy serdecznie Nikolii Szczur, która będzie reprezentowała naszą szkołę w finale wojewódzkim konkursu w Lublinie. Powodzenia!

ZOBACZ ZDJĘCIA

» powrót