Spotkanie czytelnicze w zerówce

Dnia 13 maja 2022 r. w klasie 0„a” odbyło się spotkanie czytelnicze z Panią Ewą Charytanowicz – konsultantem oświatowym Wydawnictwa MAC Edukacja. Pani Ewa przeczytała dzieciom fragment książki pt. „Świat w piżamie” autorstwa Justyny Drobkiewicz. Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały czytanego tekstu i chętnie wypowiadały się na jego temat. Nasz gość postanowił przekazać przeczytaną książkę do kącika czytelniczego w sali. Dzięki temu nasz księgozbiór wzbogacił się o nową publikację. Spotkanie to odbyło się w ramach realizowanego przez grupę ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”, którego organizatorem jest MAC Edukacja. Głównym celem projektu jest rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci.