Wycieczka zerówiaków do Biłgoraja

Dnia 5 maja 2022 r. odbyła się wycieczka kl. 0 „a” do Biłgoraja. Podczas wycieczki dzieci zwiedziły Muzeum Ziemi Biłgorajskiej. Obejrzały tam wystawy, na których zgromadzono ciekawe eksponaty. Z dużym zainteresowaniem wysłuchały opowiadań przewodników muzeum. Następnie udały się do Strefy Zabawy „Powerland”. Czekało tam na dzieci mnóstwo atrakcji. Najpierw uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych Slime, podczas których samodzielnie wykonywały masy plastyczne i  tworzyły z nich różne kształty. Warsztaty były okazją do kreatywnej zabawy, która dostarczyła dzieciom wiele radości. Następnie na każde dziecko czekała niespodzianka. Było to zamknięcie w mega bańce mydlanej oraz pokaz wykonania bańki ogniowej i dymowej. Ostatnim punktem programu była wspólna zabawa w sali wewnętrznej Powerlandu. Po zjedzeniu obiadu dzieci wyruszyły w drogę powrotną. Wycieczka dostarczyła wszystkim niezapomnianych wrażeń.