Patron Szkoły Podstawowej w Chmielku - Porucznik Edward Błaszczak

Szkoła Podstawowaim. por. Edwarda Błaszczaka ps. "Grom"w Chmielku

Herb Polski

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

W dniu 10 marca 2022r. w gminie Obsza odbyły się międzygminne zawody w minipiłce nożnej dziewcząt i chłopców. Nasze drużyny godnie reprezentowały naszą szkołę w turnieju trzech gmin: Łukowa, Obsza i Tarnogród. Zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców zajęła II miejsce w zawodach. 

Następnie, w dniach 23 i 24 marca br. w obiekcie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju rozgrywane były eliminacje powiatowe, w 3 kategoriach wiekowych: U–8, U–10 i U–12. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły, w kategorii U-12 dziewcząt awansowała na zawody wojewódzkie. 

Dnia 30 maja 2022r. na stadionie miejskim MOSiR w Miedzyrzeczu Podlaskim zostały rozegrane eliminacje województwa lubelskiego organizowane przez PZPN, największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Europie pn. "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku".
W kategorii  U-12 dziewcząt brały udział uczennice klasy V naszej szkoły. Trenerem drużyny był Mirosław Juda, nauczyciel wychowania fizycznego.

ZOBACZ ZDJĘCIA

» powrót