Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca 2022 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. O godzinie ósmej Mszę Świętą odprawił ksiądz proboszcz Marek Tworek. Uroczystość w szkole otworzył Dyrektor podsumowując roczną pracę i dorobek edukacyjny nauczycieli oraz uczniów. Wszyscy uczniowie otrzymali promocję do klas starszych. Dyrektor wręczył dyplomy i nagrody wyróżnionym przez Radę Pedagogiczną uczniom wszystkich klas. Jak co roku, przeżywaliśmy również historyczne chwile - mury szkoły opuszczali uczniowie klasy ósmej. Do grona absolwentów szkoły dołączyło 12 uczniów. W części oficjalnej dyrektor szkoły dokonał krótkiego podsumowania osiągnięć uczniów kończących szkołę wspominając o wynikach konkursów przedmiotowych, sportowych, artystycznych oraz o wynikach egzaminów. Uczniowie klasy ósmej przekazali sztandar szkoły młodszym kolegom. W dalszej części uroczystości absolwenci dziękowali nauczycielom oraz pracownikom szkoły za trud nauczania i wychowania słowami wierszy i piosenek. Dopełnieniem podziekowań stały się kwiaty. Po części oficjalnej uczniowie otrzymali świadectwa od wychowawców klas. W tym roku szkolnym żegnaliśmy również panie nauczycielki, które przechodzą na świadczenie emerytalne. Pan Dyrektor podziękował za długoletnią współpracę, wręczając bukiety kwiatów. Życzymy Paniom spełnienia w życiu osobistym. Zobacz zdjęcia.