Patron Szkoły Podstawowej w Chmielku - Porucznik Edward Błaszczak

Szkoła Podstawowaim. por. Edwarda Błaszczaka ps. "Grom"w Chmielku

Herb Polski

Listopadowe zebranie z rodzicami

08 listopada 2022 roku w naszej odbyło się spotkanie z rodzicami poświęcone analizie wyników nauczania i zachowania uczniów. Dyrektor szkoły zapoznał rodziców z wynikami egzaminu klasy ósmej w poprzednim roku szkolnym. Przedstawił również wydatki finansowane przez Chmielecki Fundusz Oświaty. W spotkaniu uczestniczył Pan Stanisław Kozyra - Wójt Gminy Łukowa, który przekazał informacje dotyczące gminy i jej mieszkańców. Podczas zebrania pedagog naszej szkoły Pani Barbara Późniak zapoznała rodziców z prezentacją pt: „ Ochrona i wzmacnianie zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży”.W trakcie zebrania prowadzony był także kiermasz książek. Dochód ze sprzedaży książek przeznaczono na Chmielecki Fundusz Oświaty. Rodzice mogli również obejrzeć wystawę najładniej prowadzonych zeszytów uczniów naszej szkoły.

Zobacz zdjęcia

» powrót