Kiermasz Bożonarodzeniowy oraz występ Scholi "Ziarenka Maryi"

Po kilkuletniej przerwie spowodowanej pandemią covid-19, w naszej szkole zorganizowany został Kiermasz Bożonarodzeniowy, podczas którego można było zaopatrzyć się w przeróżne dekoracje i ozdoby świąteczne oraz słodkie pyszności. Uczniowie wraz z rodzicami włożyli wiele pracy i serca w przygotowanie kiermaszu, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Wszystko było tak pyszne i piękne, że rozeszło się w mgnieniu oka.

Zebraliśmy sumę 2.773 zł. Wszystkim serdecznie i z całego serca bardzo dziękujemy. Cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc mieszkańcowi naszej gminy - poszkodowanemu w wypadku komunikacyjnym.

W tym dniu mieliśmy również przyjemność wysłuchać występu Scholi "Ziarenka Maryi" pod kierownictwem Pana Sławomira Kuczka. Podczas koncertu wysłuchaliśmy nastrojowych kolęd i pastorałek.