Udanych ferii zimowych!!!

29 stycznia 2024r. w naszym województwie rozpoczynają się wyczekiwane przez dzieci i młodzież ferie zimowe.

Z okazji ferii, życzymy Wam, drodzy Uczniowie, bezpiecznego i radosnego wypoczynku.

Niech ten wspaniały czas umożliwi Wam pełne korzystanie z uroków zimy, dostarczy niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć. Wykorzystajcie czas ferii na odpoczynek, rozwijanie swoich pasji oraz poznawanie nowych miejsc.

Po zasłużonym odpoczynku wrócicie do szkoły pełni nowych sił, niezapomnianych wrażeń, pomysłów i entuzjazmu.

Pamiętajcie, by nigdy nie opuszczał Was zdrowy rozsądek, abyście w czasie ferii dbali o bezpieczeństwo swoje oraz osób towarzyszących i nie podejmowali działań zagrażających życiu lub zdrowiu.

Życzymy Wszystkim szczęśliwych i bezpiecznych ferii zimowych!

Do szkoły wracamy 12 lutego 2024r.