Patron Szkoły Podstawowej w Chmielku - Porucznik Edward Błaszczak

Szkoła Podstawowaim. por. Edwarda Błaszczaka ps. "Grom"w Chmielku

Herb Polski

Zabawa karnawałowa - 2023

W sobotę, 14 stycznia 2023r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Był to dzień długo wyczekiwany przez uczniów - pandemia koronawirusa zmusiła nas do rezygnacji z organizacji zabaw.
Tego dnia korytarz szkolny zamienił się w prawdziwą salę balową. Udekorowany kolorowymi balonami i serpentynami zachęcał do szalonej zabawy. Zjawiskowy wygląd sali wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Świetną muzykę serwował nam jak każdego roku DJ Alex Rush. W czasie przerwy dzieci miały czas na poczęstunek, który przygotowali swoim pociechom w klasach rodzice. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach.
Tegoroczna zabawa karnawałowa w naszej szkole należała do udanych! Wszyscy zmęczeni, lecz zadowoleni wrócili do swych domów!
Teraz czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku po I semestrze nauki. Do szkoły wracamy 30 stycznia 2023r. 

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

» powrót