Patron Szkoły Podstawowej w Chmielku - Porucznik Edward Błaszczak

Szkoła Podstawowaim. por. Edwarda Błaszczaka ps. "Grom"w Chmielku

Herb Polski

Wywiadówka semestralna - 08 lutego 2023r.

W środę, 08 lutego 2023r. o godz. 16.00 w naszej szkole odbyła się wywiadówka podsumowująca I semestr nauki w roku szkolnym 2022/2023. Uroczystego powitania i podsumowania pracy szkoły w pierwszym półroczu dokonał Dyrektor Szkoły. Wyniki klasyfikacji semestralnej uczniów zaprezentowane zostały w formie prezentacji multimedialnej. Wyróżnieni zostali najlepsi uczniowie poszczególnych klas, przedstawiona została frekwencja. Dyrektor Szkoły zapoznał rodziców z wynikami próbnych egzaminów klasy ósmej. Podczas spotkania mieliśmy przyjemność gościć Panią Małgorzatę Główczyńską - psychologa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Biłgoraju. Tematem pogadanki była: " Ochrona i wzmacnianie zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży". W spotkaniu uczestniczył również Pan Stanisław Kozyra - Wójt Gminy Łukowa, który zapoznał rodziców z planem budżetu oświaty na rok 2023 oraz poinformował o sprawach istotnych dotyczących mieszkańców naszej gminy. Ostatnim punktem spotkania były rozmowy rodziców z wychowawcami i nauczycielami.

W czwartek, 09 lutego br. odbył się krótki apel dla uczniów, podczas którego dyrektor przedstawił wyniki klasyfikacji śródrocznej. 

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

» powrót