Patron Szkoły Podstawowej w Chmielku - Porucznik Edward Błaszczak

Szkoła Podstawowaim. por. Edwarda Błaszczaka ps. "Grom"w Chmielku

Herb Polski

Dzień Kobiet w naszej szkole

W środę, 8 marca br. świętowaliśmy Dzień Kobiet. Głównym punktem uroczystości była część artystyczna przygotowana przez naszych uczniów pod kierownictwem Pana Henryka Małyszka. W tym wyjątkowym dniu wszystkie małe i duże kobiety zostały powitane kwiatami oraz drobnymi upominkami, a wklasach i na szkolnych korytarzach czuć było wyjątkową atmosferę. Miss Szkoły zorganizowali uczniowie klas VII i VIII. Realizacja ta została nagrodzona gromkimi brawami. Wszyscy uczestnicy dali z siebie wszystko, a publiczność była zadowolona i mocno rozbawiona przez bohaterów występujących w kobiecej roli. Po przedstawieniu nastąpiło wręczenie kwiatów wszystkim obecnym paniom.

ZOBACZ ZDJĘCIA

» powrót