Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

26 czerwca br. jest zakończenie roku szkolnego. Ze względu na COVID-19 nie będzie wspólnej uroczystości dla wszystkich uczniów. Wręczenia świadectw i nagród książkowych dokonają wychowawcy klas na dwóch korytarzach szkoły. Nauczyciele powinni mieć maski bądź przyłbice oraz założone rękawice. Uczniowie w maskach będą wchodzić pojedynczo (młodsze dzieci wraz z rodzicami) z zachowaniem dystansu społecznego (w odległości najmniej 1,5m od siebie).

Jedna grupa uczniów będzie odbierała świadectwa na parterze nowego budynku (dzieci będą wchodzić wejściem głównym i wychodzić drzwiami na plac zabaw), druga grupa odbierze świadectwa na korytarzu małej szkoły (wejdą drzwiami obok siłowni a wyjdą drzwiami biblioteki publicznej).

Przed otrzymaniem świadectw i po ich otrzymaniu uczniowie nie powinny gromadzić się.

GRAFIK CZASU ODBIORU ŚWIADECTW PRZEZ POSZCZEGÓLNE KLASY